0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
International Friendly Games
Argentina
۱
۳
Venezuela
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
-
-
Panama
inprogress
۲۱:۳۰
Mexico
۳
۱
Chile
Finished
۰۶:۴۵
Jordan
۰
۱
Syria
Finished
۱۹:۳۰
Peru
۱
۰
Paraguay
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
۱
۰
Costa Rica
Finished
۰۵:۳۰
International
European Championship, Qualification Group B
Portugal
۰
۰
Ukraine
Finished
۰۰:۱۵
Luxembourg
۲
۱
Lithuania
Finished
۰۰:۱۵
International
European Championship, Qualification Group H
Andorra
۰
۲
Iceland
Finished
۰۰:۱۵
Moldova
۱
۴
France
Finished
۰۰:۱۵
Albania
۰
۲
Turkey
Finished
۰۰:۱۵
International
European Championship, Qualification Group F
Sweden
-
-
Romania
inprogress
۲۱:۳۰
Malta
-
-
Faroe Islands
inprogress
۲۱:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group A
Senegal
-
-
Madagascar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group F
Ghana
-
-
Kenya
inprogress
۲۲:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group J
Niger
۱
۱
Egypt
Finished
۲۰:۰۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group H
Ivory Coast
-
-
Rwanda
inprogress
۲۱:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group B
Cameroon
۳
۰
Comoros
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Primera Division Femenina
FC Barcelona
-
-
Valencia CF
inprogress
۲۱:۳۰
International
European Championship, Qualification Group D
Georgia
۰
۲
Switzerland
Finished
۱۸:۳۰
Gibraltar
-
-
Republic of Ireland
inprogress
۲۱:۳۰
Wales
Premier League, Championship Round
THE New Saints FC
۳
۱
Bala Town FC
Finished
۰۰:۱۵
Barry Town United FC
۴
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۱۹:۰۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group D
Algeria
۱
۱
Gambia
Finished
۰۰:۱۵
Ireland
First Division
Wexford
۲
۰
Bray Wanderers
Finished
۰۰:۱۵
Athlone Town
۰
۱
Longford Town
Finished
۰۰:۱۵
Cobh Ramblers
۲
۱
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
Cabinteely FC
۱
۲
Limerick FC
Finished
۱۹:۰۰
Galway United FC
۰
۱
Drogheda United FC
Finished
۰۰:۱۵
International Youth
U19 European Championship, Elite round - Gr. 6
Portugal
-
-
Turkey
inprogress
۲۱:۳۰
Scotland
۴
۰
Cyprus
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
U19 European Championship, Elite round - Gr. 4
Spain
۵
۱
Wales
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
۲
۰
Slovenia
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga MX, Women, Clausura, Group 1
CF America
-
-
Club Tijuana
inprogress
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
Borussia Monchengladbach II
۰
۰
TV Herkenrath
Finished
۱۷:۳۰
FC Victoria Cologne
۰
۰
Wuppertaler SV
Finished
۱۷:۳۰
SG Wattenscheid 09
۱
۳
SV Rodinghausen
Finished
۱۷:۳۰
SC Wiedenbrück
۱
۱
Bonner SC
Finished
۱۷:۳۰
SV 19 Straelen
۰
۱
ROT Weiss Essen
Finished
۱۷:۳۰
Borussia Dortmund II
-
-
1. FC Kaan-Marienborn
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Hilal Riyadh
-
-
Ohud Medina
inprogress
۲۱:۳۵
International Youth
U19 European Championship, Elite round - Gr. 3
Germany
۰
۱
Norway
Finished
۱۴:۳۰
Hungary
۰
۲
Croatia
Finished
۲۰:۳۰
Norway
Toppserien, Women
LSK Kvinner
۴
۳
Kolbotn
Finished
۱۷:۳۰
Sandviken
۰
۲
Roea
Finished
۱۷:۳۰
Lyn
۰
۰
Fart
Finished
۱۸:۳۰
Klepp
۱
۰
Avaldsnes
Finished
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga 2
CD Tenerife
۳
۲
CA Osasuna
Finished
۰۰:۳۰
RC Deportivo La Coruna
۰
۰
UD Almeria
Finished
۰۰:۳۰
CD Lugo
-
-
Albacete Balompie
inprogress
۲۱:۳۰
CF Elche
۳
۱
AD Alcorcon
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
U19 European Championship, Elite round - Gr. 5
France
۳
۲
Switzerland
Finished
۱۸:۳۰
Israel
۱
۰
Poland
Finished
۲۰:۳۰
Ireland
Premier Division
Finn Harps
۰
۱
Shamrock Rovers
Finished
۰۰:۳۰
FC Dundalk
-
-
Bohemians Dublin
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۱
۰
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۷:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۷:۰۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
General Diaz
۰
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۲:۴۵
Peru
Primera Division, Apertura
Real Garcilaso
۰
۱
Deportivo Binacional
Finished
۰۱:۰۰
Pirata FC
-
-
FBC Melgar
inprogress
۲۲:۴۵
International Youth
U17 CONMEBOL Championship, Group B
Uruguay
۳
۰
Argentina
Finished
۰۲:۴۰
Brazil
۳
۲
Paraguay
Finished
۰۵:۰۰
International Youth
U19 European Championship, Elite round - Gr. 2
Greece
۲
۱
England
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
-
-
Denmark
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
International Youth
U19 European Championship, Elite round - Gr. 7
Italy
۳
۱
Ukraine
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
۰
۲
Belgium
Finished
۱۵:۰۰
Japan
J.League 2
Omiya Ardija
۱
۱
Mito Hollyhock
Finished
۰۹:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۰:۳۰
Ehime FC
۰
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۹:۳۰
Niigata Albirex
۰
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۰۹:۳۰
Yokohama FC
۲
۰
FC Gifu
Finished
۰۹:۳۰
England
League Two
Milton Keynes Dons
۲
۰
Yeovil Town
Finished
۱۹:۳۰
Grimsby Town
۰
۰
Bury FC
Finished
۱۹:۳۰
Crawley Town
۰
۳
Lincoln City
Finished
۱۹:۳۰
Mansfield Town
۱
۲
Crewe Alexandra
Finished
۱۹:۳۰
Notts County
۰
۱
Exeter City
Finished
۱۹:۳۰
Carlisle United
۲
۲
Cambridge United
Finished
۱۹:۳۰
Cheltenham Town
۳
۱
Northampton Town
Finished
۱۹:۳۰
Colchester United
۰
۲
Tranmere Rovers
Finished
۱۹:۳۰
Macclesfield Town
۲
۲
Stevenage FC
Finished
۱۹:۳۰
Newport County
-
-
Oldham Athletic
Cancelled
۱۹:۳۰
Port Vale
۰
۲
Forest Green Rovers
Finished
۱۹:۳۰
Swindon Town
۴
۰
Morecambe FC
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
Aarhus Fremad
۳
۲
Kjellerup IF
Finished
۱۷:۳۰
Skive IK
۲
۱
Dalum IF
Finished
۱۸:۳۰
Kolding IF
۱
۱
Odder Igf
Finished
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC
۱
۰
FC Sydvest 05 Tonder
Finished
۱۷:۳۰
Brabrand IF
۱
۰
Vejgaard BK
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
U19 European Championship, Elite round - Gr. 1
Republic of Ireland
۳
۱
Azerbaijan
Finished
۱۳:۳۰
Russia
۰
۰
Romania
Finished
۱۸:۳۰
International Youth
U20 Friendly Games
Germany
۱
۰
Portugal
Finished
۰۰:۰۰
Argentina
-
-
Japan
inprogress
۲۲:۳۰
Saudi Arabia
-
-
Uruguay
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
Liga Premier
Cruz Azul Hidalgo
۳
۱
FC Coyotes Tlaxcala
Finished
۰۱:۳۰
Ocelotes de La Unach
۱
۱
Canoneros Marina
Finished
۰۳:۳۰
Ciervos FC
-
-
Cd Mineros De Zacatecas Ii
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
Cimarrones de Sonora FC II
-
-
Murcielagos FC
inprogress
۲۲:۳۰
England
National League
Salford City FC
۰
۰
Barnet FC
Finished
۱۹:۳۰
Hartlepool United FC
۱
۰
Wrexham FC
Finished
۱۹:۳۰
Maidstone United FC
۰
۲
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Halifax Town
۲
۰
Solihull Moors FC
Finished
۱۹:۳۰
Chesterfield FC
۳
۰
Sutton United FC
Finished
۱۷:۰۰
Barrow AFC
۲
۲
Harrogate Town FC
Finished
۱۹:۳۰
Boreham Wood FC
۰
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۹:۳۰
Braintree Town FC
۲
۴
Bromley FC
Finished
۱۹:۳۰
Gateshead FC
-
-
AFC Fylde
Cancelled
۱۹:۳۰
Leyton Orient FC
-
-
Eastleigh FC
Cancelled
۱۹:۳۰
International
CONCACAF Nations League
Saint Lucia
۳
۲
Aruba
Finished
۰۲:۳۰
Cayman Islands
۱
۲
Montserrat
Finished
۰۴:۰۰
Dominica
-
-
Bahamas
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sint Maarten
-
-
Saint Martin
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
West State League Division 1
Ashfield SC
۱
۱
Western Knights SC
Finished
۱۱:۳۰
Forrestfield United
۳
۲
Mandurah City
Finished
۱۵:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group C
Mali
-
-
South Sudan
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Burundi
۱
۱
Gabon
Finished
۱۷:۳۰
England
League One
Walsall FC
۰
۱
Barnsley FC
Finished
۱۶:۳۰
Coventry City
۰
۱
Oxford United
Finished
۱۹:۳۰
Luton Town
۴
۰
Doncaster Rovers
Finished
۱۹:۳۰
Burton Albion
۵
۲
Accrington Stanley
Finished
۱۹:۳۰
AFC Wimbledon
۲
۴
Gillingham FC
Finished
۱۹:۳۰
Bradford City
۱
۴
Blackpool FC
Finished
۱۹:۳۰
Rochdale AFC
۳
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۹:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۲
Portsmouth FC
Finished
۱۹:۳۰
Peterborough United
۲
۰
Southend United
Finished
۱۹:۳۰
Plymouth Argyle
۲
۲
Bristol Rovers
Finished
۱۹:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
FC Sevilla
۲
۰
FC Schalke 04
Finished
۰۰:۱۵
Ararat Moscow
۴
۰
FC Zenit Moscow
Finished
۱۱:۰۰
Strogino-2
۲
۹
Uor-5 Egorievsk
Finished
۱۳:۰۰
FC Zenit ST Petersburg
۰
۳
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
FK Jelgava
-
-
BFC Daugavpils
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sandnes Ulf
۰
۱
FK Jerv
Finished
۱۸:۳۰
Wales
Premier League, Relegation Round
Llandudno FC
۱
۲
Aberystwyth Town FC
Finished
۰۰:۱۵
Cardiff Metropolitan University FC
۱
۰
Carmarthen Town AFC
Finished
۱۹:۰۰
Llanelli Town AFC
۱
۳
Cefn Druids AFC
Finished
۱۹:۰۰
International
Africa Cup of Nations, Qualification, Group K
Guinea-Bissau
-
-
Mozambique
inprogress
۲۱:۰۰
Zambia
-
-
Namibia
Finished
۲۱:۰۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 12
UD Ibarra
-
-
CF Panaderia Pulido
inprogress
۲۱:۳۰
Czech Republic
CFL
Vysehrad
۰
۰
SK Benesov
Finished
۱۳:۴۵
Olympia Radotin
۰
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۳:۴۵
FK Litomericko
۰
۳
Tj Jiskra Domazlice
Finished
۱۴:۰۰
Belgium
First Division B, Relegation Round
Lommel United
۰
۲
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۰۰:۰۰
Northern Ireland
Premiership
Newry City AFC
-
-
Glenavon FC
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
Instituto AC Cordoba
۰
۱
Los Andes
Finished
۰۴:۳۰
Arsenal De Sarandi
-
-
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
inprogress
۲۲:۰۰
Chacarita Juniors
-
-
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Slovakia
U19 1. Liga
Senica
۲
۲
Fk Poprad
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Trnava
۱
۱
MSK Zilina
Finished
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Manisa Buyuksehir Belediyespor
۴
۰
Darica Genclerbirligi
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Championship
Dundee United
۲
۱
Alloa Athletic
Finished
۱۹:۳۰
AYR United
-
-
Greenock Morton FC
Cancelled
۱۹:۳۰
Queen of The South
-
-
Falkirk FC
Cancelled
۱۹:۳۰
Ross County
-
-
Dunfermline Athletic
Cancelled
۱۹:۳۰
Mexico
Liga MX, Women, Clausura, Group 2
Atlas FC
-
-
Club Leon
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
Cf Las Majoreras
۱
۰
CD Achaman
Finished
۰۱:۳۰
CD Femarguin
-
-
Cd Firgas
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
Israel
U19 State Cup
Sektzya Ness Ziona
۷
۱
Ironi Tiberias
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Mate Asher
۱
۴
Beitar Ness Toubruk
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Ashkelon
۰
۳
Beitar Jerusalem
Finished
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 1
Silva SD
-
-
CD Boiro
inprogress
۲۲:۰۰
Australia
Victoria NPL2
Box Hill United SC
۲
۲
Moreland City FC
Finished
۰۸:۴۵
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 3
Albania
-
-
Turkey
inprogress
۲۲:۳۰
Greece
U19 Football League
Iraklis
۲
۱
Volos NPS
Finished
۱۶:۳۰
Ergotelis
۱
۱
Panachaiki
Finished
۱۴:۳۰
Irodotos
-
-
Sparti
inprogress
۱۴:۳۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Colon
-
-
San Lorenzo de Almagro Res.
inprogress
۲۱:۰۰
Uruguay
U19 League
CA Boston River
۲
۱
Club Nacional de Football Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
Montevideo Wanderers
۰
۲
Club Atletico Rentistas
Finished
۱۶:۳۰
CA Bella Vista
۰
۰
Defensor Sporting
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie B
US Lecce
-
-
Ascoli Calcio 1898 FC
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo III
Ad Stadium Casablanca
۲
۱
Penya Arrabal
Finished
۱۵:۳۰
Germany
3. Liga
Karlsruher SC
۱
۱
FC Hansa Rostock
Finished
۱۷:۳۰
TSV 1860 Munich
۱
۰
SV Meppen 1912
Finished
۱۷:۳۰
SC Preussen 06 Munster
۳
۰
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۷:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۰
۰
Krefelder FC Uerdingen 05
Finished
۱۷:۳۰
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۱
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۷:۳۰
Hallescher FC
۱
۴
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Werder Bremen II
۳
۱
U.s.i. Lupo-Martini
Finished
۱۷:۳۰
VfL Wolfsburg II
۱
۱
SC Weiche Flensburg 08
Finished
۱۶:۳۰
Hamburger SV II
۳
۰
Lueneburger SK Hansa
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Germania Egestorf/Langreder
۰
۱
Hannover 96 II
Finished
۱۷:۳۰
Greece
U19 Super League
AO Xanthi FC
۰
۱
FC Levadiakos
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL Queensland, Women
Moreton Bay United Jets
۷
۰
Mitchelton
Finished
۱۴:۳۰
Eastern Suburbs FC
۵
۲
Sunshine Coast FC
Finished
۱۱:۱۵
Australia
U20 Queensland National Premier League
Lions FC
۲
۲
Brisbane Roar FC
Finished
۰۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
SpVgg Bayreuth
۴
۲
FC Pipinsried
Finished
۱۷:۳۰
FC Augsburg II
۲
۳
VfB Eichstatt
Finished
۱۷:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۲
FV Illertissen
Finished
۱۷:۳۰
VfR Garching
۱
۱
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۷:۳۰
SV Heimstetten
۱
۲
1. FC Nurnberg II
Finished
۱۷:۳۰
TSV 1860 Rosenheim
۱
۱
SpVgg Greuther Furth II
Finished
۱۷:۳۰
USA
USL, Championship
Real Monarchs Slc
-
-
Los Angeles Galaxy II
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Saint Louis FC
-
-
Tampa Bay Rowdies
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, State Queensland
Kangaroo Point Rovers
۰
۶
Brisbane Athletic FC
Finished
۰۹:۰۰
Rockville Rovers FC
۳
۴
Samford Rangers
Finished
۰۴:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Istanbul Basaksehir
۲
۱
Bursaspor
Finished
۱۶:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
SV Waldhof Mannheim 07
۳
۱
VfB Stuttgart II
Finished
۱۷:۳۰
1. FC Saarbrucken
۱
۱
Offenbacher FC Kickers 1901
Finished
۱۷:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۴
۱
FK 03 Pirmasens
Finished
۱۷:۳۰
TSV Steinbach 1921
۱
۱
TSG Balingen
Finished
۱۷:۳۰
SSV Ulm 1846
۱
۰
1. Fsv Mainz 05 II
Finished
۱۷:۳۰
SC Hessen Dreieich
۲
۳
SV 07 Elversberg
Finished
۱۷:۳۰
SC Freiburg II
۱
۱
VfR Wormatia 08 Worms
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Segunda B Group III
Hercules CF
-
-
UE Olot
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
League Two
Edinburgh City
۰
۰
Peterhead FC
Finished
۱۹:۳۰
Elgin City
۰
۲
Albion Rovers
Finished
۱۹:۳۰
Clyde FC
۲
۱
Annan Athletic
Finished
۱۹:۳۰
Cowdenbeath FC
۰
۰
Queens Park FC
Finished
۱۹:۳۰
Stirling Albion
۱
۰
Berwick Rangers
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
Ceara SC CE
-
-
Santa Cruz FC PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
ABC FC RN
-
-
EC Vitoria BA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Moto Clube MA
-
-
Fortaleza EC CE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International
European Championship, Qualification Group A
England
۵
۰
Czech Republic
Finished
۰۰:۱۵
Poland
I Liga
OKS Stomil Olsztyn
۱
۱
Rakow Czestochowa
Finished
۱۸:۳۰
RKS Garbarnia Krakow
۰
۰
Wigry Suwalki
Finished
۲۰:۳۰
Podbeskidzie Bielsko Biala
-
-
Puszcza Niepolomice
Cancelled
۲۰:۳۰
Bytovia Bytow
-
-
LKS Lodz
Cancelled
۲۰:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Bayrampasaspor
۰
۴
Keciorengucu
Finished
۱۶:۳۰
Eyuepsor
۳
۱
Amed Sportif Faaliyetler
Finished
۱۶:۳۰
Ankara Demirspor
۰
۰
Sakaryaspor
Finished
۱۶:۳۰
Sancaktepe Belediye Spor
۱
۳
Gumushanespor
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
U19 1st Division
FC Hradec Kralove
۲
۰
Ceske Budejovice
Finished
۱۵:۳۰
Sparta Prague
-
-
DUKLA PRAGUE
Finished
۱۴:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Dandenong Thunder U20
۰
۵
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
U20 NSW Premier League
Sydney FC
۰
۰
Marconi Stallions FC
Finished
۱۰:۳۰
China
China League 2
Hunan Xiangtao
۰
۰
Chengdu Better City
Finished
۱۲:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Kelme CF
-
-
Villarreal CF
Finished
۲۰:۳۰
Ud Alzira
-
-
Levante UD
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
League Cup B
Throttur Vogum
۱
۲
Kordrengir
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Liga Bet North A
FC Alnahada Nazareth
۱
۲
FC Ahva Kfar Manda
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Segunda B Group II
Arenas Club De Getxo
-
-
CD Tudelano
inprogress
۲۱:۳۰
France
National 2
Bobigny AC
-
-
Sainte Genevieve Sports
inprogress
۲۱:۳۰
Croix IC
-
-
Epinal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Poland
II Liga
Widzew Lodz
-
-
Elana Torun
inprogress
۲۲:۴۰
Brazil
Campeonato Brasileiro, Serie A1, Women
CR Flamengo RJ
-
-
AAD Vitoria Tabocas PE
inprogress
۲۲:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Grazer AK
-
-
Deutschlandsberger SC
inprogress
۲۲:۰۰
Atsv Stadl-Paura
۲
۲
FC Lendorf
Finished
۱۸:۳۰
Union Gurten
-
-
VST Voelkermarkt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
West State League Division 1,Reserve
Ashfield SC Reserves
۳
۲
Western Knights SC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
BASK Belgrade
۰
۲
FK Graficar Beograd
Finished
۱۳:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Rampla Juniors
-
-
Liverpool Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Fenix Montevideo
-
-
Danubio FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
China
China League 1
Shaanxi Chang AN Athletic FC
-
-
Zhejiang Greentown FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Venezuela
Segunda Division
Yaracuyanos FC
-
-
Atletico Furrial
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Sergipano, 2nd Phase
AD Frei Paulistano SE
-
-
AO Itabaiana SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
AC Cuneo 1905
۰
۰
US Alessandria Calcio 1912
Finished
۱۸:۰۰
AC Gozzano
۰
۰
Novara Calcio
Finished
۱۸:۰۰
US Pistoiese 1921
۱
۳
Olbia Calcio 1905
Finished
۱۸:۰۰
Arzachena Costa Smeralda Calcio
۳
۰
US Citta DI Pontedera
Finished
۱۸:۰۰
AS Lucchese Libertas 1905
۳
۱
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۱۸:۰۰
Juventus U23
۳
۰
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۱۸:۰۰
Colombia
Primera B, Apertura
Universitario De Popayan
-
-
Llaneros FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A2
EC Agua Santa
-
-
EC Taubate SP
inprogress
۲۲:۳۰
SC Atibaia
-
-
Sertaozinho SP
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A3
GE Osasco SP
-
-
EC Noroeste
inprogress
۲۲:۳۰
EC Primavera SP
-
-
Desportivo Brasil SP
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo V
Real Madrid
-
-
AD Alcorcon
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Ud Almeria
-
-
Malaga CF
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
Challenge Cup
Connah'S Quay Nomads
-
-
Ross County
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Real Pilar
-
-
Central Ballester
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Scotland
League One
Airdrieonians
۱
۰
Forfar Athletic
Finished
۱۹:۳۰
East Fife FC
۰
۲
Brechin City
Finished
۱۹:۳۰
Montrose FC
۲
۰
Stenhousemuir FC
Finished
۱۹:۳۰
Raith Rovers
۴
۱
Dumbarton FC
Finished
۱۹:۳۰
Stranraer FC
۰
۰
Arbroath FC
Finished
۱۹:۳۰
Greece
Football League
Sparti
-
-
PAO Aittitos Spata FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AO Platanias
۰
۰
Volos Nps
Finished
۱۷:۳۰
Irodotos
۱
۰
Trikala 1963
Finished
۱۷:۳۰
AOK Kerkyra
۲
۱
Ergotelis
Finished
۱۷:۳۰
Aiginiakos FC
۰
۴
Aoc-Kissamikos
Finished
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Stadlau
۲
۲
SV Mattersburg (A)
Finished
۱۷:۳۰
Ask-Bsc Bruck/Leitha
۲
۰
SKN St. Poelten II
Finished
۱۹:۳۰
SV Leobendorf
۱
۱
Wiener Sportklub
Finished
۱۹:۳۰
SC Team Wiener Linien
۰
۲
FC Marchfeld Donauauen
Finished
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
SV Wals-Grunau
۰
۲
SV Groedig
Finished
۱۷:۳۰
FC Kitzbuehel
-
-
SC Schwaz
Cancelled
۱۷:۳۰
VfB Hohenems
۰
۴
SV Woergl
Finished
۱۷:۳۰
USK Anif
۱
۳
FC Kufstein
Finished
۱۸:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
FC Dornbirn 1913
Cancelled
۱۸:۳۰
SV Seekirchen
۲
۰
FC Langenegg
Finished
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach II
۱
۰
SVG Reichenau
Finished
۱۹:۰۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
TSG 1899 Hoffenheim
۲
۱
SC Freiburg
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie A
America RJ
۳
۰
Boavista RJ
Finished
۱۷:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Halide Edip Adivarspor
۱
۲
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Bagcilar Spor Kulubu
۱
۱
Corum Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Bucaspor
۳
۳
Ankara Adliyespor
Finished
۱۶:۳۰
Russia
PFL, South
Druzhba Maikop
-
-
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 2
HIK Hellerup
۰
۳
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۶:۳۰
Vanlose IF
۰
۱
AB Gladsaxe
Finished
۱۶:۳۰
Middelfart
۲
۲
Hillerod Fodbold
Finished
۱۷:۳۰
BK Marienlyst
۱
۰
Slagelse BI
Finished
۱۷:۳۰
Brønshøj BK
۱
۱
BK Frem
Finished
۱۸:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Yomraspor
۳
۱
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۶:۰۰
Hekimoglu Trabzon
۶
۰
Korfez SK
Finished
۱۶:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Catalcaspor
۰
۱
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1
Kingscliff
-
-
Pacific Pines FC
inprogress
۱۱:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Kingscliff Reserves
-
-
Pacific Pines Reserves
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Firhouse Clover
-
-
Swords Celtic FC
بازی شروع نشده است
۰۰:۱۵
Cherry Orchard
-
-
Portmarnock FC
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Brazil
Paraibano
Atletico Cajazeirense PB
-
-
Sousa EC PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
EC Patos PB
-
-
Nacional AC PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید